Display Laptop

Găsește piesa după modelul laptopului

Alege marca, apoi modelul: îți arătăm doar piesele care se potrivesc.

Display-uri (ecrane) de schimb pentru laptop. La alegerea unui display conteaza diagonala, rezolutia, tipul si pozitia conectorului (numarul de pini), tipul de prindere si daca ecranul este mat sau lucios. Pentru ca doua laptopuri cu acelasi nume pot avea display-uri diferite, cea mai sigura metoda este sa compari part number-ul inscriptionat pe spatele display-ului vechi. Avem 714 produse pe stoc in aceasta categorie, cu preturi de la 258 lei. Serii acoperite: P420, LTN156AT31-301, P430L, 739997-001, P420-AE21G, Z430. Garantie 12 luni si livrare prin curier in toata Romania.

1177–1188 din 107.126 produse

  1. Display Laptop Acer ASPIRE ONE 756 SERIES 11.6 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 606,21 Lei

    PRP 485,21 Lei

    Vezi detalii
  2. Display Laptop Acer ASPIRE ONE 725-0670 11.6 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 606,21 Lei

    PRP 485,21 Lei

    Vezi detalii
  3. Display Laptop Acer ASPIRE S7-191 SERIES 11.6 inch 1920x1080 WUXGA Full-HD LED Slim

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 299,88 Lei

    PRP 158,51 Lei

    Vezi detalii
  4. Display Laptop Acer ASPIRE 6920G-814G32BN 16 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 689,70 Lei

    PRP 551,76 Lei

    Vezi detalii
  5. Display Laptop Acer ASPIRE 6930G-962G28 16 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 689,70 Lei

    PRP 551,76 Lei

    Vezi detalii
  6. Display Laptop Acer ASPIRE 6930G-863G32MN 16 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 994,62 Lei

    PRP 796,18 Lei

    Vezi detalii
  7. Display Laptop Acer ASPIRE 7745-5602 17.3 inch 1600x900

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Vezi detalii
  8. Display Laptop Acer ASPIRE 7560G SERIES 17.3 inch 1600x900

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Vezi detalii
  9. Display Laptop Acer TRAVELMATE P273-MG SERIES 17.3 inch 1600x900

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Vezi detalii
  10. Display Laptop Acer ASPIRE 7741G-6480 17.3 inch 1600x900

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Vezi detalii
  11. Display Laptop Acer ASPIRE 7740-6656 17.3 inch 1600x900

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Vezi detalii
  12. Display Laptop Acer ASPIRE 7740-5691 17.3 inch 1600x900

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Vezi detalii

1177–1188 din 107.126 produse

Adaugam in cos...

Va rugam asteptati...

Va rugam asteptati...