Display Laptop

Găsește piesa după modelul laptopului

Alege marca, apoi modelul: îți arătăm doar piesele care se potrivesc.

Display-uri (ecrane) de schimb pentru laptop. La alegerea unui display conteaza diagonala, rezolutia, tipul si pozitia conectorului (numarul de pini), tipul de prindere si daca ecranul este mat sau lucios. Pentru ca doua laptopuri cu acelasi nume pot avea display-uri diferite, cea mai sigura metoda este sa compari part number-ul inscriptionat pe spatele display-ului vechi. Avem 714 produse pe stoc in aceasta categorie, cu preturi de la 258 lei. Serii acoperite: P420, LTN156AT31-301, P430L, 739997-001, P420-AE21G, Z430. Garantie 12 luni si livrare prin curier in toata Romania.

1189–1200 din 107.126 produse

  1. Display Laptop Acer ASPIRE 7735 SERIES 17.3 inch 1600x900

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Vezi detalii
  2. Display Laptop Acer ASPIRE 8930G SERIES 18.4 inch 1680x945 WSXGA CCFL-1 BULB

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 896,61 Lei

    PRP 717,53 Lei

    Vezi detalii
  3. Display Laptop Acer ASPIRE 1360 15.4 inch

    Stoc epuizat Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 496,10 Lei

    PRP 396,88 Lei

    Stoc epuizat
  4. Display Laptop Acer ASPIRE 1660 15.4 inch

    Stoc epuizat Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 496,10 Lei

    PRP 396,88 Lei

    Stoc epuizat
  5. Display Laptop Acer ASPIRE 1680 15.4 inch

    Stoc epuizat Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 496,10 Lei

    PRP 396,88 Lei

    Stoc epuizat
  6. Display Laptop Acer ASPIRE 3020 15.4 inch

    Stoc epuizat Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 496,10 Lei

    PRP 396,88 Lei

    Stoc epuizat
  7. Display Laptop Acer ASPIRE 5010 15.4 inch

    Stoc epuizat Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 496,10 Lei

    PRP 396,88 Lei

    Stoc epuizat
  8. Display Laptop Acer ASPIRE 5920G ZD1 15.4 inch

    Stoc epuizat Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 496,10 Lei

    PRP 396,88 Lei

    Stoc epuizat
  9. Display Laptop Acer EXTENSA 5620Z 15.4 inch

    Stoc epuizat Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 496,10 Lei

    PRP 396,88 Lei

    Stoc epuizat
  10. Display Laptop Acer TRAVELMATE 2200 SERIES 15.4 inch

    Stoc epuizat Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 496,10 Lei

    PRP 396,88 Lei

    Stoc epuizat
  11. Display Laptop Acer TRAVELMATE 2600 SERIES 15.4 inch

    Stoc epuizat Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 496,10 Lei

    PRP 396,88 Lei

    Stoc epuizat
  12. Display Laptop Acer TRAVELMATE 2700 SERIES 15.4 inch

    Stoc epuizat Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Acer…

    PRP 496,10 Lei

    PRP 396,88 Lei

    Stoc epuizat

1189–1200 din 107.126 produse

Adaugam in cos...

Va rugam asteptati...

Va rugam asteptati...