Incarcator Laptop Lenovo ADL45WCG
adl45wcg Incarcator Laptop Ibm-lenovo
Produsele pot avea mici variatii de aspect fata de imagine, in functie de furnizor.
Comanda azi pana in ora 14 si ajunge maine, 15 mai.
Garantie standard:12 luni
Laptop Direct
PRP 172,55 Lei
PRP 143,99 Lei
In stoc
Descriere
Descriere
Se potrivese la toata seria de forma ADL45WCG-xxx... (ex. ADL45WCG-958P sau ADL45WCG-S697)
Caracteristici:
  • Tensiune alimentare: 100 - 240 V,
  • Tensiune iesire: 20 V,
  • Putere: 45W,
  • Curent iesire: 2.25 A,
  • Culoare: negru,
  • Greutate: 300 g,
  • Dimensiune mufa: 4.0 x 1.7 mm,
  • Dimensiune incarcator: 59.8 x 59.8x 28.8mm,