Display Laptop

Găsește piesa după modelul laptopului

Alege marca, apoi modelul: îți arătăm doar piesele care se potrivesc.

Display-uri (ecrane) de schimb pentru laptop. La alegerea unui display conteaza diagonala, rezolutia, tipul si pozitia conectorului (numarul de pini), tipul de prindere si daca ecranul este mat sau lucios. Pentru ca doua laptopuri cu acelasi nume pot avea display-uri diferite, cea mai sigura metoda este sa compari part number-ul inscriptionat pe spatele display-ului vechi. Avem 714 produse pe stoc in aceasta categorie, cu preturi de la 258 lei. Serii acoperite: P420, LTN156AT31-301, P430L, 739997-001, P420-AE21G, Z430. Garantie 12 luni si livrare prin curier in toata Romania.

86833–86844 din 107.126 produse

  1. Display Laptop Sony VAIO SVE14116FXW 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  2. Display Laptop Sony VAIO SVE14118FXB 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  3. Display Laptop Sony VAIO SVE14118FXP 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  4. Display Laptop Sony VAIO SVE14119FJB 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  5. Display Laptop Sony VAIO SVE14119FJP 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  6. Display Laptop Sony VAIO SVE14119FJ 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  7. Display Laptop Sony VAIO SVE141190X 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  8. Display Laptop Sony VAIO SVE14118FXW 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  9. Display Laptop Sony VAIO SVE14118GB 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  10. Display Laptop Sony VAIO SVE14116FXB 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  11. Display Laptop Sony VAIO SVE14115FN 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  12. Display Laptop Sony VAIO SVE14114FX 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii

86833–86844 din 107.126 produse

Adaugam in cos...

Va rugam asteptati...

Va rugam asteptati...