Display Laptop

Găsește piesa după modelul laptopului

Alege marca, apoi modelul: îți arătăm doar piesele care se potrivesc.

Display-uri (ecrane) de schimb pentru laptop. La alegerea unui display conteaza diagonala, rezolutia, tipul si pozitia conectorului (numarul de pini), tipul de prindere si daca ecranul este mat sau lucios. Pentru ca doua laptopuri cu acelasi nume pot avea display-uri diferite, cea mai sigura metoda este sa compari part number-ul inscriptionat pe spatele display-ului vechi. Avem 714 produse pe stoc in aceasta categorie, cu preturi de la 258 lei. Serii acoperite: P420, LTN156AT31-301, P430L, 739997-001, P420-AE21G, Z430. Garantie 12 luni si livrare prin curier in toata Romania.

337–348 din 107.126 produse

  1. Display Laptop ASUS X52F 15.6 inch

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop ASUS…

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Vezi detalii
  2. Display Laptop ASUS X5DIJ 15.6 inch

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop ASUS…

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Vezi detalii
  3. Display Laptop ASUS X54C 15.6 inch

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop ASUS…

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Vezi detalii
  4. Display Laptop ASUS K53U 15.6 inch

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop ASUS…

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Vezi detalii
  5. Display Laptop ASUS K50AB 15.6 inch

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop ASUS…

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Vezi detalii
  6. Display Laptop ASUS K56CM 15.6 inch

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop ASUS…

    PRP 264,99 Lei

    PRP 221,43 Lei

    Vezi detalii
  7. Display Laptop ASUS N550JV-DB71 15.6 inch (LCD fara touchscreen)

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop ASUS…

    PRP 379,94 Lei

    PRP 317,02 Lei

    Vezi detalii
  8. Display Laptop ASUS X401A 14.0 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop ASUS…

    PRP 647,35 Lei

    PRP 517,88 Lei

    Vezi detalii
  9. Display Laptop Asus R510VX 30 pini WUXGA (1920x1080) Full HD

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Atunci ecranul trebuie schimbat! Noul Display Laptop Asus R510VX 30 pini WUXGA…

    PRP 379,94 Lei

    PRP 317,02 Lei

    Vezi detalii
  10. Display Laptop Asus R510D WUXGA (1920x1080) Full HD

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Atunci ecranul trebuie schimbat! Noul Display Laptop Asus R510D WUXGA (1920x1080) Full…

    PRP 379,94 Lei

    PRP 317,02 Lei

    Vezi detalii
  11. Display Laptop ASUS A540LJ FHD (1920x1080)

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Atunci ecranul trebuie schimbat! Noul Display Laptop ASUS A540LJ FHD (1920x1080) este…

    PRP 379,94 Lei

    PRP 317,02 Lei

    Vezi detalii
  12. Display Laptop ASUS A541UA FHD (1920x1080)

    În stoc Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Atunci ecranul trebuie schimbat! Noul Display Laptop ASUS A541UA FHD (1920x1080) este…

    PRP 379,94 Lei

    PRP 317,02 Lei

    Vezi detalii

337–348 din 107.126 produse

Adaugam in cos...

Va rugam asteptati...

Va rugam asteptati...