Display Laptop

Găsește piesa după modelul laptopului

Alege marca, apoi modelul: îți arătăm doar piesele care se potrivesc.

Display-uri (ecrane) de schimb pentru laptop. La alegerea unui display conteaza diagonala, rezolutia, tipul si pozitia conectorului (numarul de pini), tipul de prindere si daca ecranul este mat sau lucios. Pentru ca doua laptopuri cu acelasi nume pot avea display-uri diferite, cea mai sigura metoda este sa compari part number-ul inscriptionat pe spatele display-ului vechi. Avem 714 produse pe stoc in aceasta categorie, cu preturi de la 258 lei. Serii acoperite: P420, LTN156AT31-301, P430L, 739997-001, P420-AE21G, Z430. Garantie 12 luni si livrare prin curier in toata Romania.

34309–34320 din 107.126 produse

  1. Display Laptop HP MINI 1199ET 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  2. Display Laptop HP MINI 1199EQ 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  3. Display Laptop HP MINI 1199EP 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  4. Display Laptop HP MINI 1154NR 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  5. Display Laptop HP MINI 1160CM 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  6. Display Laptop HP MINI 1153NR 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  7. Display Laptop HP MINI 1152NR 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  8. Display Laptop HP MINI 1150NR 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  9. Display Laptop HP MINI 1151NR 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  10. Display Laptop HP MINI 1180CM 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  11. Display Laptop HP MINI 1190BR 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii
  12. Display Laptop HP MINI 1199EJ 10.1 inch

    Stoc furnizor Garanție

    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP MINI…

    PRP 423,50 Lei

    PRP 338,80 Lei

    Vezi detalii

34309–34320 din 107.126 produse

Adaugam in cos...

Va rugam asteptati...

Va rugam asteptati...