Display Laptop Sony VAIO SVF14A13CXP 14.0 inch (LCD fara touchscreen)
svf14a13cxp Display Laptop Sony
Produsele pot avea mici variatii de aspect fata de imagine, in functie de furnizor.
Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Sony VAIO SVF14A13CXP 14.0 inch (LCD fara touchscreen) poate fi solutia.
Transport gratuit
Montaj in orasul tau!
Detalii
Garantie standard:12 luni
Laptop Direct
PRP 568,19 Lei
PRP 494,89 Lei
Stoc furnizor
Descriere
Descriere
Display Laptop Sony VAIO SVF14A13CXP 14.0 inch (LCD fara touchscreen) NOU
  • Rezolutie: 1600x900
  • Diagonala: 14 inch
  • Dimensiuni display:
  • Tip monitor: Glossy / Matt
  • Tip backlight: LED SLIM
  • Format: WXGA++ HD+;
  • Mufa conector: 40 pin;
  • Pozitionare conector: jos dreapta.
Simptomele unui display defect:
Mai multe informatii
Mai multe informatii
Cod 396732
Pareri
Pareri PENTRU Display Laptop Sony VAIO SVF14A13CXP 14.0 inch (LCD fara touchscreen)