Display Laptop

Gaseste componente pentru laptop

Display Laptop
Display-uri (ecrane) de schimb pentru laptop. La alegerea unui display conteaza diagonala, rezolutia, tipul si pozitia conectorului (numarul de pini), tipul de prindere si daca ecranul este mat sau lucios. Pentru ca doua laptopuri cu acelasi nume pot avea display-uri diferite, cea mai sigura metoda este sa compari part number-ul inscriptionat pe spatele display-ului vechi. Avem 714 produse pe stoc in aceasta categorie, cu preturi de la 258 lei. Serii acoperite: P420, LTN156AT31-301, P430L, 739997-001, P420-AE21G, Z430. Garantie 12 luni si livrare prin curier in toata Romania.

5911-5920 of 107126

  1. Display Laptop HP PAVILION DV7-7000ER 17.3 inch 1600x900 WXGA LED

    Display Laptop HP PAVILION DV7-7000ER 17.3 inch 1600x900 WXGA LED

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: Stoc furnizor
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP PAVILION DV7-7000ER 17.3 inch 1600x900 WXGA LED poate fi solutia.

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

  2. Display Laptop HP PAVILION DV7-7000EO 17.3 inch 1600x900 WXGA LED

    Display Laptop HP PAVILION DV7-7000EO 17.3 inch 1600x900 WXGA LED

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: Stoc furnizor
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP PAVILION DV7-7000EO 17.3 inch 1600x900 WXGA LED poate fi solutia.

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

  3. Display Laptop HP ENVY DV7-7290SF 17.3 inch 1600x900 WXGA LED

    Display Laptop HP ENVY DV7-7290SF 17.3 inch 1600x900 WXGA LED

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: Stoc furnizor
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP ENVY DV7-7290SF 17.3 inch 1600x900 WXGA LED poate fi solutia.

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

  4. Display Laptop HP ENVY 17-2100 SERIES 17.3 inch 1600x900

    Display Laptop HP ENVY 17-2100 SERIES 17.3 inch 1600x900

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: Stoc furnizor
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP ENVY 17-2100 SERIES 17.3 inch 1600x900 poate fi solutia.

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

  5. Display Laptop HP ELITEBOOK 8760W (XU088UT) 17.3 inch 1600x900

    Display Laptop HP ELITEBOOK 8760W (XU088UT) 17.3 inch 1600x900

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: Stoc furnizor
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP ELITEBOOK 8760W (XU088UT) 17.3 inch 1600x900 poate fi solutia.

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

  6. Display Laptop HP ELITEBOOK 8760W (LW870AW) 17.3 inch 1600x900

    Display Laptop HP ELITEBOOK 8760W (LW870AW) 17.3 inch 1600x900

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: Stoc furnizor
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP ELITEBOOK 8760W (LW870AW) 17.3 inch 1600x900 poate fi solutia.

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

  7. Display Laptop HP PAVILION G7-2200 SERIES 17.3 inch 1600x900

    Display Laptop HP PAVILION G7-2200 SERIES 17.3 inch 1600x900

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: Stoc furnizor
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP PAVILION G7-2200 SERIES 17.3 inch 1600x900 poate fi solutia.

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

  8. Display Laptop HP ENVY 17-1002TX 17.3 inch 1600x900 WXGA LED

    Display Laptop HP ENVY 17-1002TX 17.3 inch 1600x900 WXGA LED

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: Stoc furnizor
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP ENVY 17-1002TX 17.3 inch 1600x900 WXGA LED poate fi solutia.

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

  9. Display Laptop HP ENVY 17-1003TX 17.3 inch 1600x900 WXGA LED

    Display Laptop HP ENVY 17-1003TX 17.3 inch 1600x900 WXGA LED

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: Stoc furnizor
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP ENVY 17-1003TX 17.3 inch 1600x900 WXGA LED poate fi solutia.

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

  10. Display Laptop HP PAVILION G72-A20EW 17.3 inch 1600x900

    Display Laptop HP PAVILION G72-A20EW 17.3 inch 1600x900

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: Stoc furnizor
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop HP PAVILION G72-A20EW 17.3 inch 1600x900 poate fi solutia.

    PRP 740,52 Lei

    PRP 592,90 Lei

5911-5920 of 107126

Adaugam in cos...

Va rugam asteptati...

Va rugam asteptati...

Transport GRATUIT
peste 200 RON
Timp:
--:--:--