Display Laptop

Gaseste componente pentru laptop

Display Laptop
Display-uri (ecrane) de schimb pentru laptop. La alegerea unui display conteaza diagonala, rezolutia, tipul si pozitia conectorului (numarul de pini), tipul de prindere si daca ecranul este mat sau lucios. Pentru ca doua laptopuri cu acelasi nume pot avea display-uri diferite, cea mai sigura metoda este sa compari part number-ul inscriptionat pe spatele display-ului vechi. Avem 714 produse pe stoc in aceasta categorie, cu preturi de la 258 lei. Serii acoperite: P420, LTN156AT31-301, P430L, 739997-001, P420-AE21G, Z430. Garantie 12 luni si livrare prin curier in toata Romania.

13501-13510 of 21042

  1. Display Laptop Toshiba TECRA A11-S3532 15.6 inch

    Display Laptop Toshiba TECRA A11-S3532 15.6 inch

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: In stoc
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Toshiba TECRA A11-S3532 15.6 inch poate fi solutia.

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

  2. Display Laptop Toshiba TECRA A11-S3540 15.6 inch

    Display Laptop Toshiba TECRA A11-S3540 15.6 inch

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: In stoc
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Toshiba TECRA A11-S3540 15.6 inch poate fi solutia.

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

  3. Display Laptop Toshiba TECRA A11-1GE 15.6 inch

    Display Laptop Toshiba TECRA A11-1GE 15.6 inch

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: In stoc
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Toshiba TECRA A11-1GE 15.6 inch poate fi solutia.

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

  4. Display Laptop Toshiba TECRA A11-1G7 15.6 inch

    Display Laptop Toshiba TECRA A11-1G7 15.6 inch

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: In stoc
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Toshiba TECRA A11-1G7 15.6 inch poate fi solutia.

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

  5. Display Laptop Toshiba TECRA A11-19L 15.6 inch

    Display Laptop Toshiba TECRA A11-19L 15.6 inch

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: In stoc
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Toshiba TECRA A11-19L 15.6 inch poate fi solutia.

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

  6. Display Laptop Toshiba TECRA A11-19E 15.6 inch

    Display Laptop Toshiba TECRA A11-19E 15.6 inch

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: In stoc
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Toshiba TECRA A11-19E 15.6 inch poate fi solutia.

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

  7. Display Laptop Toshiba TECRA A11-19V 15.6 inch

    Display Laptop Toshiba TECRA A11-19V 15.6 inch

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: In stoc
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Toshiba TECRA A11-19V 15.6 inch poate fi solutia.

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

  8. Display Laptop Toshiba TECRA A11-1C8 15.6 inch

    Display Laptop Toshiba TECRA A11-1C8 15.6 inch

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: In stoc
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Toshiba TECRA A11-1C8 15.6 inch poate fi solutia.

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

  9. Display Laptop Toshiba TECRA A11-1CM 15.6 inch

    Display Laptop Toshiba TECRA A11-1CM 15.6 inch

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: In stoc
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Toshiba TECRA A11-1CM 15.6 inch poate fi solutia.

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

  10. Display Laptop Toshiba TECRA A11-1CD 15.6 inch

    Display Laptop Toshiba TECRA A11-1CD 15.6 inch

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

    Garantie: 12 luni
    Disponibilitate: In stoc
    Display-ul s-a spart sau au aparut pete? Cel mai probabil ecranul este defect si va trebui schimbat! Noul Display Laptop Toshiba TECRA A11-1CD 15.6 inch poate fi solutia.

    PRP 257,73 Lei

    PRP 215,38 Lei

13501-13510 of 21042

Adaugam in cos...

Va rugam asteptati...

Va rugam asteptati...

Transport GRATUIT
peste 200 RON
Timp:
--:--:--