Incarcator Laptop HP Compaq Presario CQ50-215NR 65W
cq50-215nr Incarcator Laptop Hp-compaq
Produsele pot avea mici variatii de aspect fata de imagine, in functie de furnizor.
Comanda ajunge poimaine, 15 mai.
Garantie standard:12 luni
Laptop Direct
PRP 122,57 Lei
PRP 101,64 Lei
In stoc
Descriere
Descriere
Caracteristici:
  • Tensiune alimentare: 100 - 240 V,
  • Tensiune iesire: 18.5 V,
  • Putere: 65W,
  • Curent iesire: 3.5 A,
  • Culoare: negru,
  • Greutate: 300 g,
  • Dimensiune mufa: 7.4 x 5.0 mm cu pin central,
  • Dimensiune incarcator: 102 x 42 x 28 mm,
  • Cablu de alimentare la priza: este inclus,
  • Conditie: Incarcator Laptop HP Compaq Presario CQ50-215NR 65W Nou Compatibil.
Ghid pentru alegerea si folosirea incarcatorului HP Compaq Presario CQ50-215NR 65W
Inainte de a cumpara un incarcator trebuie sa stiti:
  • Marca si modelul de laptop.
  • Dimensiunea mufei.
  • Voltajul (V) incarcatorului trebuie sa corespunda cu cel al incarcatorului vechi.
  • Amperajul (A) trebuie sa fie egal sau mai mare decat amperajul incarcatorului vechi.
Va rugam sa verificati datele tehnice de pe spatele laptopului inainte de a plasa comanda
Folosirea numelui de brand este doar pentru identificarea produsului.
Video
Video
Mai multe informatii
Mai multe informatii
Cod 380521
Pareri
Pareri PENTRU Incarcator Laptop HP Compaq Presario CQ50-215NR 65W