Incarcator Laptop HP Compaq G62-B50EQ 90W cu pin central aftermarket
g62-b50eq Incarcator Laptop Hp-compaq
Produsele pot avea mici variatii de aspect fata de imagine, in functie de furnizor.
Alege calitatea! Cumpara acum un incarcator HP Compaq G62-B50EQ 90W cu pin central aftermarket.
Garantie standard:12 luni
Laptop Direct
PRP 189,90 Lei
PRP 158,51 Lei
Stoc furnizor
Descriere
Descriere
Caracteristici:
  • Tensiune alimentare: 100 - 240 V,
  • Tensiune iesire: 19.5 V,
  • Putere: 90W,
  • Curent iesire: 4.62 A,
  • Culoare: negru,
  • Greutate: 200 g,
  • Dimensiune mufa: 7.4 x 5.0 mm cu pin central,
  • Dimensiune incarcator: 125 x 48 x 32 mm,
  • Cablu de alimentare la priza: este inclus,
  • Conditie: Incarcator Laptop HP Compaq G62-B50EQ 90W cu pin central aftermarket Nou Compatibil.
Ghid pentru alegerea si folosirea incarcatorului HP Compaq G62-B50EQ 90W cu pin central aftermarket
Inainte de a cumpara un incarcator trebuie sa stiti:
  • Marca si modelul de laptop.
  • Dimensiunea mufei.
  • Voltajul (V) incarcatorului trebuie sa corespunda cu cel al incarcatorului vechi.
  • Amperajul (A) trebuie sa fie egal sau mai mare decat amperajul incarcatorului vechi.
Va rugam sa verificati datele tehnice de pe spatele laptopului inainte de a plasa comanda
Folosirea numelui de brand este doar pentru identificarea produsului.
Video
Video
Mai multe informatii
Mai multe informatii
Cod 420761
Pareri
Pareri PENTRU Incarcator Laptop HP Compaq G62-B50EQ 90W cu pin central aftermarket