Incarcator Laptop HP ADP-150VB B
Incarcator Laptop Hp-compaq
Produsele pot avea mici variatii de aspect fata de imagine, in functie de furnizor.
Transport gratuit
Comanda ajunge poimaine, 16 mai.
Garantie standard:12 luni
Laptop Direct
PRP 260,61 Lei
PRP 216,59 Lei
In stoc
Descriere
Descriere
Caracteristici:
  • Tensiune alimentare: 100 - 240 V,
  • Tensiune iesire: 19.5 V,
  • Putere: 150W,
  • Curent iesire: 7.7 A,
  • Culoare: negru,
  • Greutate: 400 g,
  • Dimensiune mufa: 7.4 x 5.0 mm cu pin central,
  • Dimensiune incarcator: 167 x 82 x 41 mm,