Incarcator Laptop Hp 15-D030TU
Incarcator Laptop Hp-compaq
Produsele pot avea mici variatii de aspect fata de imagine, in functie de furnizor.
Incarcator Laptop Hp 15-D030TU
Comanda ajunge poimaine, 16 mai.
Garantie standard:12 luni
Laptop Direct
PRP 152,46 Lei
PRP 127,05 Lei
In stoc
Descriere
Descriere
Incarcator Laptop Hp 15-D030TU
Caracteristici:
  • Tensiune alimentare: 100 - 240 V,
  • Tensiune iesire: 19.5 V,
  • Putere: 65W,
  • Curent iesire: 3.33 A,
  • Culoare: negru,
  • Greutate: 200 g,
  • Dimensiune mufa: 4.5 x 3.0 mm,
  • Dimensiune incarcator: 105 x 46 x 30 mm,